Bestuursorgaan

De Raad van Bestuur bestuurt, delegeert en controleert de dagelijkse werking van de vereniging.  Elke 2de dinsdag van de maand komt de vergadering bijeen om diverse onderwerpen en acties te bespreken. Beslissingen uit de diverse commissies moeten door de Raad van Bestuur bekrachtigd worden.

  • Stijn Leenknegt

    stijn@krbrugge.be

  • Hubert De Witte

    Hubert.DeWitte@brugge.be

  • Koen Devaere

    koendevaere@gmail.com

  • Koen Van den Haute

    koen.vdhaute@telenet.be

  • Joris Soenens

    jorissoenens@gmail.com

  • Wim Catry

    wimcatry@telenet.be

  • Bea Dehaene

    bea.dehaene@telenet.be

  • Pim Raaben

    pim@krbrugge.be

  • Oscar Delbeke

    oscar.delbeke@hotmail.be

  • Frank Pottie

    frank.pottie@gmail.com

  • Thierry Daenekindt

    Thierry.Daenekindt@socmut.be

  • Jan Lambrecht

    janlambrecht@outlook.com